ua en ru

Вчені розповіли, як зробити ранок понеділка добрим

Вчені розповіли, як зробити ранок понеділка добрим Фото: Яскраві смузі подарують бадьорість

Рано засинати і рано прокидатися - дуже корисно для здоров'я

Вставати вранці на роботу, а особливо в понеділок, та ще коли за вікном дощ і вітер – справжні страждання. Це стрес для організму, тому він наполегливо показує вам, що хоче відпочити. Однак змінити ситуацію допоможе дотримання декількох простих правил, стверджують експерти-медики в інтерв'ю порталу 24tv.ua.

Контрастний душ

Цей спосіб прекрасно пробуджує не тільки вас, але і всі процеси в організмі. Не потрібно відразу ж обливатися крижаною водою – так можна банально застудитися. Краще починати з трохи теплої води, поступово знижуючи температуру.

Смузі

Напій з пророщених зерен пшениці, яблук, шпинату, зелені, моркви і апельсина підживить вас на цілий день та ще й зарядить гігантської порцією вітамінів.

Зарядка

Не варто виснажувати організм тренуваннями. Достатньо лише 10-15 хвилин щоденних вправ. Краще побільше ходити пішки і відмовитися від громадського транспорту. Якщо це, звичайно, це можливо.

Прогулянка

Треба зробити правилом прогулянки на свіжому повітрі перед сном. Така звичка допоможе легше засинати і спати міцніше. І як результат вранці ви будете почувати себе набагато краще.

А взагалі вчені стверджують, що рано засинати і рано прокидатися – дуже корисно для організму. Особливо, якщо ви щодня робите це в один і той же час.

Намагайтеся лягати спати не пізніше 22 годин, адже саме з цього часу в організмі запускається період глибоко сну, коли організм повністю відновлюється.

До речі, напередодні дієтологи назвали фрукт, що спалює жири.