Вчені розповіли, скільки років життя подовжує час пробіжки

Вчені розповіли, скільки років життя подовжує час пробіжки
Фото: Біг (pixabay.com/ru/users/Unsplash)

Біг нівелює шкідливий вплив тютюну та алкоголю

Американські вчені з'ясували, що заняття бігом продовжують життя. Час пробіжки додасть сім годин тривалості життя. Про це повідомляє видання The New York Times. Але, звичайно, такого ефекту можна не досягнути, якщо бігати лише зрідка.

Повідомляється, що навіть якщо бігуни курять, вживають алкоголь і мають надлишкову вагу, вони живуть на три роки довше, ніж ті, хто не займається бігом. Справа в тому, що біг нівелює шкідливий вплив тютюну і алкоголю.

В експерименті брали участь 55 137 людей від 18 до 100 років. Дослідження проводилося 15 років і за час спостереження не стало 3413 учасників, 1217 з яких померли від серцево-судинних захворювань.

На думку дослідників, навіть п'ять хвилин щоденного бігу здатні збільшити тривалість життя, а регулярні заняття бігом в будь-якому темпі на 40% скорочують ризик передчасної смерті, і на 25% - ризик смерті від серцевого нападу.

За словами медиків, біг сприяє зниженню ваги і нормалізації тиску, що призводить до додаткових років життя.

Як раніше повідомлялося, вчені розповіли, чому шнурки розв'язуються на ходу.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся