Еліксир молодості: Вчені створили препарат проти старіння

Вчені створили препарат проти старіння
Фото: Вчені створили справжній еліксир молодості

У найближчі роки на фармацевтичному ринку з'явиться довгоочікувані ліки від старості

Вчені медичного центру Університету імені Еразма Ротердамського в Нідерландах здійснили прорив у створенні препарату, який допоможе пригальмувати ознаки старіння. Про це повідомляє BBC.

Автори дослідження відзначають, що створений препарат здатний вбивати застарілі клітини в організмі. Такі клітини не можуть більше ділитися і накопичуються в організмі з віком, сповільнюючи процеси загоєння ран і боротьби з пухлинами. Крім цього, ці клітини виділяють речовини, що призводять до старіння організму.

Під час випробувань на мишах, ефект був вражаючий. У старих гризунів після застосування препарату знову зросла фізична витривалість і вдвічі зросла відстань, яку вони могли пробігти.

Також покращилася шерсть миші і навіть активізувалася робота деяких внутрішніх органів, зокрема печінки. При цьому згодом не спостерігалося ніяких побічних ефектів від застосування препарату.

Фахівці залишилися задоволеними результатами, а новим етапом у дослідженнях стане випробування препарату на людях.

Раніше вчені розповіли, який алкогольний напій може зупинити старіння.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся