ua en ru

Вчені з'ясували, з чим пов'язані напади ліні

Вчені з'ясували, з чим пов'язані напади ліні Ілюстративне фото (pxhere.com)

Дослідження довели, що малорухлива поведінка програмується з народження

Якщо ви помічали за собою відсутність або недостатнє бажання працювати, відкладання важливого на потім, то, можливо, варто пошукати причину у вроджених особливостях мозку. Про це повідомляє UBC News.

Дослідження мозкової активності людей під час спостереження за пасивною поведінкою людини та спортивними активностями доводять, що мозок програмує малорухливу поведінку з першого дня народження.

У ході експерименту були відібрані добровольці, завдання яких полягало в тому, щоб вони швидко переміщали віртуального персонажа між зображеннями: якщо на картинці з'являлася фізична активність, то персонажа потрібно було перемістити до неї, а якщо на екрані з'являвся пасивний відпочинок, то його треба було відсунути подалі.

Учасники рухалися швидше до спортивних знімків. А переміщення персонажа при появі зображень з пасивним відпочинком вимагали більш інтенсивної роботи мозку.

Дослідження довело, що підвищена ухильність від фізичної пасивності пов'язана з додатковими мозковими ресурсами. Таким чином, малорухлива поведінка - природжена особливість мозку.

Вроджені особливості мозку важко контролювати навіть при великому бажанні, адже дія або бездіяльність відбувається автоматично. Відкриття дозволяє краще зрозуміти причини ліні, що в подальшому допоможе навчитися керувати нею.

Нагадаємо, що вчені з'ясували, які продукти допомагають боротися зі старінням мозку.

Раніше ми повідомляли, що учені виявили корисну властивість дорогоцінного металу.

А також, що науковці назвали симптоми раку, які з'являються за кілька років до початку хвороби.

Відео: Втрата свідомості. Перша допомога