В Україні розробили революційний препарат для лікування цирозу печінки

Четвер 03 травня 2018 17:35
В Україні розробили революційний препарат для лікування цирозу печінки
Фото: pixabay.com/HansMartinPaul

Цей препарат володіє достатньо широким спектром дії і практично не викликає побічних ефектів

Ще до недавнього часу цироз печінки вважався невиліковним. Єдиним методом, що продовжувало життя при цій патології, вважалася трансплантація донорської печінки. Однак, доскональне вивчення молекулярних механізмів виникнення та прогресування цирозу показало можливі шляхи відновлення цього важливого органу.

Як повідомляє польський інтрернет-ресурс Warsawpoint, українські вчені розробили унікальний препарат "Біірін", який володіє антициротичною дією і активує процеси регенерації печінки. Про це в рамках науково-практичної конференції "Сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів" заявив к. м. н., доцент кафедри інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, провідний спеціаліст київської клініки "Регенерація" Печінка Анатолій Михайлович.

В Україні розробили революційний препарат для лікування цирозу печінки

"Біірін" отримано в процесі високотехнологічної трансформації рослинних та мінеральних компонентів, складних сполук металів. Дослідження, проведені українськими вченими та їхніми зарубіжними колегами, підтвердили, що "Біірін" здатний активізувати процес регресу фіброзу/цирозу печінки і повноцінно відновити її структуру і функції", - пояснив Печінка А. М., який був одним з клінічних дослідників і першим застосував його в клініці для лікування цирозу печінки.

Лікар підкреслив, що повна регенерація органу відбувається поступово. Однак за умови правильно складеного комплексу лікувальної терапії, базовим елементом якої є "Біірін", поліпшити стан печінки можна протягом рекордно короткого часу – від 4 до 8 місяців, для повного відновлення печінки необхідно затратити до 1,5-2 років.

Також він додав, що унікальність препарату полягає в тому, що він володіє достатньо широким спектром дії і практично не викликає побічних ефектів.

"Препарат руйнує вогнища цирозу на мікрорівні, не дає розвиватися новій циротичній тканині, очищає печінку від мертвих клітин і сприяє регенерації печінкової тканини", - розповів Анатолій Михайлович.

"Завдяки "Бііріну" у нас з'явилася унікальна можливість – дарувати життя людям з дуже серйозними захворюваннями без хірургічного втручання і ризиків для здоров'я. За допомогою даного препарату ми ефективно лікуємо не тільки фібрози і цирози різної етіології, але і хронічний гепатит В, В+D, деякі інші хронічні гепатити", - розповів лікар-гепатолог.

На підтвердження своїх слів він продемонстрував історії хвороб деяких пацієнтів і розповів про головні особливості лікувальної терапії в клініці "Регенерація".

"Пацієнти, що мають стадію фіброзу F3 (за шкалою METAVIR) протягом першого року амбулаторного лікування досягають F0 (тобто тканини печінки повністю відновлюються). Більше часу, близько двох років, займає лікування цирозу - особливо на глибоких етапах розвитку, як наприклад, у стадії декомпенсації F4. Раніше про таке можна було тільки мріяти", - підсумував Печінка А. М.

Нагадаємо, Оксана Скиталінська розповіла про те, як зберегти здоровими мозок, печінку і кишківник.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся