ua en ru

Як бути вічно молодим: фахівець розповів, через що українці старіють

Як бути вічно молодим: фахівець розповів, через що українці старіють Фото: Молодість проти старіння (hrivna.info)

Відомих хірург що потрібно робити, щоб зберегти красу і молодість

На думку фахівця, найчастіше українці хворіють через стрес, погану екологію та несерйозне ставлення до власного здоров'я.

Про це розповів відомий лікар Ростислав Валіхновський, пише "Ліза".

Хірург Валіхновський назвав кілька факторів, які подовжують життя та дозволяють жити більш 90-ста років.

"Головний фактор – вміння боротися та дозувати стрес. На другому місці – вміння позитивно мислити та не зациклюватися на проблемах. На третьому – комфорт. Психологи помилково вважають, що варто навмисно виходити із зони комфорту, але для організму це небажаний стрес. На мій погляд, варто вибирати відповідний спорт, харчування та інше з того, що підходить особисто вам, що вам подобається, що для вас комфортно. На четвертому місці – особистий пріоритет і вміння концентрувати зусилля на главком", – вважає Валіхновський.

Наше здоров'я залежить на 53% від способу життя та харчування. Ще на 21% - від душевного спокою та психічного здоров'я. На 13% - від підтримки рідних і близьких, на 7% від доходів і на 4% від рівня медичного обслуговування. Таке співвідношення показали дослідження.

Щоб зберегти молодість і красу, фахівець рекомендує займатися спортом виключно на свіжому повітрі. Він стверджує, що таким чином організм більше насичується киснем.

Крім цього, лікар рекомендує холодні обливання, які дозволяють запустити процеси метаболізму та регенерації молодих клітин шкіри та всього організму.

До речі, у кожного другого українця лікарі діагностують "сонне сп'яніння".