"Попереду багато роботи": супервайзер Євробачення побував у Києві

STYLERLIFE        15.11.2016 - 14:45
Євробачення 2017: Шакіра планує приїхати в Україну Стало відомо, скільки туристів приїде в Україну на Євробачення 2017
Куратор Євробачення Йон Ола Санд (eurovision.tv)
Куратор Євробачення Йон Ола Санд (eurovision.tv)

Експерт високо оцінив проекти, які українці готують до пісенного конкурсу

Днями Київ відвідав супервайзер Євробачення Йон Ола Санд. У столиці він зустрівся з представниками контрольної групи пісенного конкурсу. Протягом трьох днів вони обговорювали, що потрібно зробити для підготовки та проведення конкурсу на вищому рівні.

“Ці три дні в Києві були для нас дуже інтенсивними. Ми зустрічалися з тими, хто безпосередньо готує Євробачення в Києві. Бачилися з представниками влади міста Києва. Повинен сказати, що контрольна група – це команда справжніх професіоналів, які знають свою справу!", - розповів Ола Санд.

Куратору презентували проекти: як може виглядати сцена, як буде оформлений зал, тощо.

“Ми побачили, що команда від України робить дійсно багато цікавих речей. У них чудові ідеї. Але також повинен сказати, що у нас ще багато роботи. Є деякі законодавчі проблеми, які ускладнюють рух проекту вперед".

"Якщо по проектам у нас повне взаєморозуміння, то з владою є багато невирішених питань. Зокрема, стосовно бюджету на конкурс. І ми розуміємо, що час іде. Влада повинна брати більше участі у всьому цьому, щоб процес рухався швидше", - підкреслив куратор.

Нагадаємо, в кінці жовтня куратор Євробачення Йон Ола Санд оголосив список учасників наступного конкурсу, який пройде в Україні. До Києва приїдуть артисти із 43 країн. Євробачення-2017 буде проходити Міжнародному виставковому центрі в Києві 9,11 і 13 травня.

"Кількість учасників досягла рекорду. Такого не було з часів 2011 року в Дюссельдорфі. Минулого року Євробачення досягло 200 мільйонів глядачів, і ми з нетерпінням очікуємо три незабутні шоу в травні наступного року в Києві", - сказав Ола Санд.

On Top