"Попереду багато роботи": супервайзер Євробачення побував у Києві

STYLERLIFE        15.11.2016 - 14:45
Куратор Євробачення Йон Ола Санд (eurovision.tv)
Куратор Євробачення Йон Ола Санд (eurovision.tv)

Експерт високо оцінив проекти, які українці готують до пісенного конкурсу

Днями Київ відвідав супервайзер Євробачення Йон Ола Санд. У столиці він зустрівся з представниками контрольної групи пісенного конкурсу. Протягом трьох днів вони обговорювали, що потрібно зробити для підготовки та проведення конкурсу на вищому рівні.

“Ці три дні в Києві були для нас дуже інтенсивними. Ми зустрічалися з тими, хто безпосередньо готує Євробачення в Києві. Бачилися з представниками влади міста Києва. Повинен сказати, що контрольна група – це команда справжніх професіоналів, які знають свою справу!", - розповів Ола Санд.

Куратору презентували проекти: як може виглядати сцена, як буде оформлений зал, тощо.

“Ми побачили, що команда від України робить дійсно багато цікавих речей. У них чудові ідеї. Але також повинен сказати, що у нас ще багато роботи. Є деякі законодавчі проблеми, які ускладнюють рух проекту вперед".

"Якщо по проектам у нас повне взаєморозуміння, то з владою є багато невирішених питань. Зокрема, стосовно бюджету на конкурс. І ми розуміємо, що час іде. Влада повинна брати більше участі у всьому цьому, щоб процес рухався швидше", - підкреслив куратор.

Нагадаємо, в кінці жовтня куратор Євробачення Йон Ола Санд оголосив список учасників наступного конкурсу, який пройде в Україні. До Києва приїдуть артисти із 43 країн. Євробачення-2017 буде проходити Міжнародному виставковому центрі в Києві 9,11 і 13 травня.

"Кількість учасників досягла рекорду. Такого не було з часів 2011 року в Дюссельдорфі. Минулого року Євробачення досягло 200 мільйонів глядачів, і ми з нетерпінням очікуємо три незабутні шоу в травні наступного року в Києві", - сказав Ола Санд.

On Top