ru ua

1 вересня українців вітають з міжнародним Днем знань

1 вересня українців вітають з міжнародним Днем знань Фото: (facebook.com/UAMON)

Верховна Рада та Міністерство освіти і науки України привітали громадян зі святом

Сьогодні, 1 вересня, у всьому світі святкують День знань. Для учнів, студентів і викладачів починається новий навчальний рік. Президент України, Верховна Рада та Міністерство освіти і науки України привітали громадян з міжнародним Днем знань.

"День знань — свято, яке об'єднує мільйони українців, тих, для кого вперше пролунає дзвоник, і тих, хто щойно пережив радість випускного вечора і наполегливою працею отримав звання студента, і тих, хто вже прямує шляхом профзростання, і тих, хто присвятив своє життя освітянській праці", — йдеться у вітальному повідомленні в прес-службі Верховної Ради України Twitter.

1 вересня українців вітають з міжнародним Днем знань

Скріншот поста облікового запису twitter.com/verkhovna_rada

"Дорогі освітяни! Щиро вітаю вас із початком навчального року та Днем знань! (...) Ми віримо в українських вихователів, вчителів, майстрів, викладачів та наукових співробітників і робитимемо все можливе, щоб покращити умови вашої роботи, достойно оцінити досягнення і піднімати престиж професії у суспільстві. Закликаю: будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся в розвитку власного педагогічного та наукового таланту, який може згубити лише збайдужіння людини. У цей день хочу побажати всім вам натхнення, успіху й сил для нових звершень! Сила української освіти й науки, як і суспільства у цілому – у синергії наших дій. Будьмо сильними! Будьмо разом!" — написала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у прес-службі Міністерства у Facebook.

1 вересня українців вітають з міжнародним Днем знань

Скріншот поста облікового запису facebook.com/UAMON

Також українців привітав Президент.

"Вітаю українських школярів та студентів з Днем знань! Хтось з вас вперше сяде за шкільну парту, для когось цей рік стане останнім перед початком нового дорослого життя. Але впевнений, що ці найкращі роки життя залишаться незабутніми!" — написав Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

1 вересня українців вітають з міжнародним Днем знань

Скріншот поста облікового запису facebook.com/petroporoshenko

Нагадаємо, що нещодавно герої серіалу "Київ вдень і вночі" дали шкідливі поради — як "відкосити" від школи.

Нещодавно ми писали, що Ельвіра Гаврилова поділилася своєю думкою з приводу навчання за кордоном.

Також ми розповідали, що в "ДНР" у зв'язку зі смертю Захарченко скасували шкільні лінійки.

Відео: (video.rbc.ua)