ua en ru

18-годинна мандрівка плацкартом вимагає міцного здоров’я

18-годинна мандрівка плацкартом вимагає міцного здоров’я Фото: Вагон (facebook.com/JSCUkrzaliznytsia)

Фарба лущиться, під металом чітко видно іржу, а на запитання про кондиціонери всередині вагону провідники лише посміхаються

Кореспондент відправився у 18-годинну подорож плацкартним вагоном до Маріуполя, передає видання "Сегодня".

"Для такої мандрівки необхідні залізні нерви та міцне здоров’я", - зазначає герой сюжету.

Перше, що кидається у вічі, - поганий стан вагонів "Укрзалізниці". Фарба лущиться, під металом чітко видно іржу, а на запитання про кондиціонери всередині провідники лише посміхаються, говорячи, що "вагону 47 років і кондиціонери потрібно було з дому брати".

Кореспондент зазначає, що температура у вагоні сягала 34 градів за Цельсієм, люди як могли рятувалися від спеки. Довелося навіть викликати "швидку" дитині- у неї піднялася температура.

Тим часом провідники вагону спокійно продають пиво, незважаючина заборону розпивати алкогольні напої в поїзді, а в тамборах пасажири курять прямо під табличкою про заборону паління і штраф за дане порушення.

"Постіль у потязі скоріш за все вже була у використанні", - вважає кореспондент. Також мандрівниця звертаю увагу на пасажирів без квитка- за 18-годинну подорож вони заплатили провідникові вагону 300 гривень.

Проте в "Укрзалізниці" говорять, що на оновлення вагонів грошей немає. Таким чином стан пасажирських залізничних сполучень у нашій державі є в незадовільному стані.

Відео: youtube.com/Подорожвплацкарті

Нагадаємо, що у Києві вандали в масках заблокували та розмалювали електричку.