ua en ru

У Києві вандали в масках заблокували та розмалювали електричку (відео)

У Києві вандали в масках заблокували та розмалювали електричку (відео) Фото: Електричка (facebook.com/JSCUkrzaliznytsia)

Півсотні людей зупинили електричку і не випускали пасажирів

У Києві на платформі станції ім. Георгія Кирпи невідомі зірвали стоп-кран і розмалювали вісім вагонів електропоїзда Гребінка-Київ. Інцидент стався в понеділок, 7 серпня. Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Акт вандалізму вчинила організована група в масках чисельністю понад 50 осіб. За словами залізничників, деякі з них були озброєні битами.

"Невідомі затримали потяг на 25 хвилин. Попередній збиток "Укрзалізниці" - 150 тис. грн і два тижні на перефарбування поїзда", - відзначили в прес-службі.

Люди в масках погрожували локомотивній бригаді та не давали вийти з кабіни машиніста, палили на платформі димові шашки, розфарбовували вагони і знімали свої дії на відео. Також зловмисники не випускали пасажирів з вагонів електропоїзда.

За словами очевидців, серед пасажирів, здебільшого пенсіонерів, почалася паніка - у вагонах зникло світло і сильно пахло фарбою.

Відео: Вандали розмалювали поїзд (facebook.com/sasko.laps)

Дзвінок машиністів в поліцію результатів не дав. Після розмальовки поїзда зловмисники неспішно зникли. Під час події, крім поліції, залізничники викликали ВОХР і СБУ.

Правоохоронці з'явилися після прибуття поїзда на станцію Борщагівка-Технічна і склали відповідний акт.

До речі, у Києві на Пейзажній алеї скульптурі знову хотіли відпиляти руку.