19-річний український плавець взяв "бронзу" у рекордному запливі

19-річний український плавець взяв "бронзу" у рекордному запливі Фото: Михайло Романчук (jsa.org.ua)

Скарбничка української збірної поповнилася черговою нагородою на континентальній першості з водних видів спорту

Українець Михайло Романчук посів третє місце в запливі на 1500 м вільним стилем на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Лондоні.

На найдовшій дистанції плавання наш співвітчизник фінішував третім, відставши від переможця фіналу італійця Грегоріо Палтріньєрі на 16 секунд.

Зазначимо, що для Романчука, якому в серпні виповнюється лише 20 років, це перша доросла медаль чемпіонату Європи.

Ще один українець - екс-призер чемпіонату Європи Сергій Фролов фінішував восьмим у фіналі.

Додамо, що в активі збірної України з плавання на чемпіонаті Європи вже три нагороди - "золото", "срібло" і "бронза".

Раніше український плавець Говоров виграв "золото" чемпіонату Європи.