ua en ru

30-й день народження: постраждала після жахливого ДТП у Харкові вагітна жінка розповіла про своє самопочуття

30-й день народження: постраждала після жахливого ДТП у Харкові вагітна жінка розповіла про своє самопочуття Фото: Жанна Власенко (facebook.com-zhanna.vlasenko.5)

Чоловік Жанни Власенко повідомив, що вона нічого не пам'ятає про аварію

Постраждалій в результаті жахливої аварії в Харкові вагітній Жанні Власенко у середу, 15 листопада, виповнилося тридцять років. Про це повідомляє ТСН.

Жінка досі в лікарні, проте вже у свідомості та виношує довгоочікувану дочку. Чоловік потерпілої Володимир у середу, 15 листопада, прийшов в лікарню з тортом та цукерками. Відзначається, що 30-річчя дружини Жанни сім'я зустріне скромно.

"Ми перенесемо день народження, тому що вона не хоче святкувати тут, у лікарні, як будь-яка нормальна людина", - розповів чоловік Володимир Жолудь.

З тих пір, як Жанну вивели зі штучної коми, пройшов всього тиждень. Таким чином лікарі рятували життя поки ще ненародженої дитини. За словами Володимира, тепер все добре і з дитиною все в порядку.

"Нормально, учора шалила трохи, пульс був великий, в цілому дитина добре. Тут дуже сильно стежать, приходять кожен день, міряють пульс, УЗД роблять", - повідомив Володимир.

Зазначається, що в палату до Жанни не пускають нікого, крім рідних, оскільки два дні тому у неї була температура, і лікарі бояться інфекції. Про жахливу аварію вагітна жінка нічого не пам'ятає.

Володимир розповів, що його дружина бачила відео, коли Lexus врізається в неї. Але емоцій у жінки немає, тому що немає спогадів.

Сама Жанна розповіла про самопочуття і зазначила, що вражена допомогою всіх людей.

"Мені тільки сьогодні, наприклад, дозволили вставати. Уявіть, ось так місяць лежати і не вставати! З цієї ситуації єдиний плюс - це те, що я дізналася, що в світі багато добрих людей. Єдине, що мене тішить", - поділилася постраждала.

Відео: Жанні Власенко виповнилося 30 років (YouTube/ТСН)

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня в Харкові на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова сталося жахливе ДТП. В результаті аварії загинули шестеро людей, ще п'ятеро отримали важкі травми. Винуватцем ДТП стала водій Lexus 20 -річна Олена Зайцева, прийомна дочка харківського бізнесмена Василя Зайцева, а також водій позашляховика Volkswagen Геннадій Дронов.

Раніше повідомлялося, що з'явилися нові деталі про стан вагітної жінки.