ua en ru

49 депутатів у Раді: політик зробив гучну заяву про подвійні та потрійні громадянства українських нардепів

49 депутатів у Раді: політик зробив гучну заяву про подвійні та потрійні громадянства українських нардепів Колаж РБК-Україна

Колишній народний обранець розповів, скільки депутатів є громадянами не тільки нашої країни

У 49 народних депутатів України є подвійне або потрійне громадянство. Таку заяву зробив політик, народний депутат України ІІ - VI скликань і юрист Юрій Кармазін в ефірі телеканалу NewsOne.

"49 депутатів у Верховній Раді мають подвійне або потрійне громадянство. Це страшна річ. А ми позбавляємо (громадянства - ред.) Саакашвілі, який не натискає на кнопки, від якого не залежить ухвалення закону", - заявив Кармазін.

Політик зазначив, що Михайлу Саакашвілі спочатку незаконно дали українське громадянство, а потім його незаконно відібрали і за ці дії ніхто не поніс ніякої відповідальності.

"І я б хотів, щоб український суд без сторонніх прийняв рішення, що громадянства (Саакашвілі - ред.) позбавили незаконно", - додав Кармазін.

До речі, у мережі бурхливо обговорюють скандальний штурм Жовтневого палацу в Києві.

У мережі обговорюють зіткнення під Жовтневим палацом у Києві. Активісти "Маршу за імпічмент" намагалися потрапити в будівлю, щоб організувати там свій штаб. Відомий журналіст Юрій Бутусов вважає, що організатори повинні були не допустити зіткнень, щоб не дескредитувати "цивілізований мітинг" на Майдані. Про це він пише в Facebook.

"Україні потрібна вулична політика - тому що інакше політика кабінетна у нас розвиватися не може. Тому до будь-яких акцій, на яких дотримується законний порядок, висувається цілком законний порядок, варто ставитися з повагою. Сьогодні те, що я бачив в центрі Києва - це цілком нормальний без всякої агресії протест, сподіваюся, що так само без агресії і дурниць він завершиться. Протест не за Саакашвілі взагалі, він там всього лише один з речників. Думаю, що якби лідери провідних опозиційних партій сформували спільний порядок денний з схожою програмою, з вимогою конкретних рішень і законопроектів, то на Майдан зібралося б куди більше число людей, ніж вийшло зараз", - вважає він.