ru ua

670 грн за опалення під'їзду без батарей: новий скандал з платіжками

670 грн за опалення під'їзду без батарей: новий скандал з платіжками Колаж РБК-Україна

Інцидент стався в будинку №4, що знаходиться на вулиці Огієнка

У Житомирі мешканці будинку отримали платіжки за тепло, в які також була врахована оплата за опалення місць загального користування, але в їхньому під'їзді немає батарей. Про це повідомляє місцеве видання "Житомир.info".

Мешканець будинку повідомив, що люди отримали квитанції за грудень 2018 року. За трикімнатну квартиру в 55 квадратних метрів за тепло прийшло 2 800 гривень. При цьому в квитанції зазначено, що з цієї суми 670 гривень нараховано за обігрів місць загального користування. При цьому в двокімнатних квартирах ця сума становить близько 500 гривень, а в "однушках" – близько 300 гривень.

Чоловік також розповів, що в їхньому під'їзді на сходових клітинах 5 років немає батарей. Він заявив, що їх будинок обслуговує керуюча компанія "Коменерго-Житомир".

Він також зазначив, що заплатив тільки за тепло в квартирі, і керуюча компанія про проблему знає, а жителі чекають комісію теплокомуненерго, яка складе акт про відсутність батарей.

"У разі, якщо під'їзд не опалюється, то складова опалення з місцями загального користування буде зменшена (залишаються втрати трубопроводів - підтримання температурного режиму в місцях, де розташовані комунікації). Таким чином, оплата за таку ж кількість спожитого тепла буде перерозподілена серед споживачів", - уточнили в "Житомиртеплокомуненерго".

Під час перевірки комісія повинна оцінити якість теплозбереження. Санітарна температура в під'їзді повинна становити +12 ... +16 градусів.

Нагадаємо, що в ЦКС розповіли, як формуються рахунки до оплати за комунальні послуги.

Раніше повідомлялося, що глава НКРЭКУ Оксана Кривенко роз'яснила щодо нарахування нічних тарифів на електричну енергію.