ua en ru

8 березня: в Маріуполі учасники маршу за права жінок бояться нападів радикалів (фото, відео)

8 березня: в Маріуполі учасники маршу за права жінок бояться нападів радикалів (фото, відео) Фото: Марш жінок в Маріуполі (facebook.com/SergeyVaganov)

Маріупольці теж вирішили виступити за права жінок

В Маріуполі учасники маршу на захист прав жінок "Більше, ніж дружини!" бояться нападів ультраправих радикалів. Про це повідомляють "Новини Донбасу".

Близько двадцяти учасників акції пройшли від площі біля драмтеатру до адміністративної площі. Активістки в масках на обличчях і з каструлями замість барабанів вийшли на підтримку прав жінок. Учасниці йшли, викрикуючи гасла "Жінка - більше, ніж дружина!", "Ні сексизму, фемінізму ТАК!", "За права жінок", передає depo.ua.

8 березня: в Маріуполі учасники маршу за права жінок бояться нападів радикалів (фото, відео)Фото: Марш жінок в Маріуполі (dn.depo.ua)

"Ми хотіли показати, що у жінок повинні бути рівні з чоловіками права. Ми сьогодні вийшли з закритими обличчями, тому що чоловіки з "національних дружин" мають на це право. У нас марш "раціональних дружин", ми вважаємо, що жінки теж можуть собі дозволити приховати обличчя. Бо жінок дуже часто судять по зовнішності", - розповіла координатор арт-платформи "ТЮ!" Діана Берг.

8 березня: в Маріуполі учасники маршу за права жінок бояться нападів радикалів (фото, відео)

Фото: Марш жінок в Маріуполі (dn.depo.ua)

Після того, як у Маріуполі провели марш "Більше, ніж дружини!", поліція провела активісток додому до однієї з учасниць. При цьому за протестувальниками і рушила група радикалів.

Тепер вони чекають, коли активістки почнуть виходити з квартири. Також під будинком залишилися чергувати поліцейські.

Повідомляється, що учасниці маршу заблоковані в квартирі майже дві години.

Нагадаємо, у Києві пройшов Марш Жінок (фоторепортаж).