ua en ru

"А коридори госпіталю порожні": волонтер Юсупова обурилася пишним святкуванням новорічних свят в Києві

"А коридори госпіталю порожні": волонтер Юсупова обурилася пишним святкуванням новорічних свят в Києві Фото: Швидка допомога біля госпіталю (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Багато людей забувають про допомогу військовим, які цього дуже потребують

Відомий український волонтер Наталія Юсупова дуже засмучена тим, що в Києві люди забувають про поранених військових, які потребують допомоги. Також вона зазначила, що підготовка до Нового року в столиці проходить дуже помпезно. Своїми думками поділилася волонтерка на Facebook-сторінці.

"Вчора поверталася додому пізно, живу в центрі, якраз проїжджала повз встановленої ялинки. Все красиво, горять вогні, свято наближається. Такий контраст. Вчора по Києву неслися "20 швидких", "подарунок" з передової, а тут зовсім поруч тясячи людей вже святкують, шашлики за кілька сотень гривень, сміх, радість, всім добре і весело. Замети на дорогах вже не заважають і холод ніхто не відчуває, пожерти і погуляти, це святе, для цього немає перешкод! А коридори госпіталю порожні, проведывающих одиниці", - висловилася волонтер.

За словами Юсупової, люди скуповують все і постійно при цьому скаржаться на життя.

"Кругом одне ниття, як важко жити, які всі бідні, нещасні, влада дістала, всі скоти. А в місті мільйон машин, у супермаркетах пройти не можна, народ все скуповує. Звичайно, не треба день і ніч плакати, та більшість ніколи й не плакали, навіть не збиралися. В одній країні два різних світу! Одні розуміють, що ось кожну хвилину чиясь життя висить на волосині в холодному окопі, а основна маса святкує за пару тижнів, всім подавай веселощі", - написала Наталія.

"Багато забули, що саме завдяки тим, хто на передовій, ви можете відзначати, пити і гуляти! Війна набридла, а свята не набридли, так і хочеться сказати, скільки ж можна жерти??! Вибачте, просто накипіло", - підсумувала волонтер.

"А коридори госпіталю порожні": волонтер Юсупова обурилася пишним святкуванням новорічних свят в КиєвіСкріншот (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Нагадаємо, що волонтер закликала не забувати про українських воїнів та у новорічні свята.