ru ua

"А ти де людей убивав?": чеченці покарали "російського спецназівця" за образи на їхню адресу (відео)

"А ти де людей убивав?": чеченці покарали "російського спецназівця" за образи на їхню адресу (відео) Фото: Кулак (pixabay.com/Pavlofox)

Чоловіка змусили вибачитися за свої слова

Чеченці змусили вибачитися чоловіка, який під час відеодіалогу з українським блогером Андрієм Полтавою мимохідь розповідав про вбивства чеченського народу. У мережі з'явилося відео розмови з блогером і "покарання" за сказане чоловіком в цьому ролику.

Відео складається з двох частин. У першій чоловік на ім'я Станіслав згадує, що вбивав чеченців.

"А ти вбивав людей, ти, мерзота тупа?" – запитав Станіслав блогера.

На питання про те, чим взагалі займається блогер, Андрій Полтава відповів, що "виявив одного карателя чеченського народу".

"І що тепер ти зможеш зробити, шкура тупа?" – відповів на це Станіслав.

"За що ви вбили 300 тисяч чеченців?" – запитав Андрій Полтава.

"За безкоштовно", - відповів чоловік.

У другій частині ролика зі Станіславом спілкуються представники чеченського народу. Вони вимагають вибачень за сказане чоловіком і запитують про другу людину, яка сиділа на відео поруч з ним.

"Ти де служив? Ти де воював?" – запитали Станіслава.

"Я служив в Приморському краї. Я ніде не воював", - відповів він.

На відео присутня ненормативна лексика.

Відео: Розмова чеченців з "російським спецназівцем" (YouTube/Maxim Kazimir)

Станіслав заявив, що не служив ні в якому спецназі, не говорив про це на відео і не ображав чеченців. Співрозмовник під час бесіди кілька разів ударив чоловіка по обличчю.

До речі, колишній бойовик розповів про шокуючі звірства терористів на Донбасі.

За даними відомства, житель Донецької області вступив в ряди незаконного збройного формування, так званого "Всевеликого війська Донського", в 2014 році.

"Перебуваючи в лавах терористів, він став свідком того, як громадяни РФ, в тому числі вихідці з Чечні, займалися пограбуванням майна громадян в Донецьку, а також були причетні до вбивств і згвалтувань серед цивільного населення", - сказано в повідомленні.

В Дебальцево, де на той момент перебували кадрові військові РФ, чоловікові доручили замальовувати маркування тактичних знаків російської військової техніки.

Окремі кадрові військовослужбовці РФ, за словами чоловіка, вимінювали у "козаків" боєприпаси російського виробництва на алкоголь і наркотики.