ua en ru

"Абсурдна ідея": російський журналіст пояснив, чому Захід не "прийме" Росію назад

"Абсурдна ідея": російський журналіст пояснив, чому Захід не "прийме" Росію назад Колаж РБК-Україна

Він вказав на причини, які зробили з РФ країну-ізгой

Російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський пояснив, чому Захід не "прийме" Росію назад. Журналіст вважає, що повернення Росії в "Велику вісімку" неможливо, оскільки за останні чотири роки конфронтація між Кремлем та іншими країнами дуже зросла. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

Леонід підкреслив, що повернення Росії в "Велику вісімку" – це абсурдна ідея. Публіцист нагадав, що Росія була виключена з G8 через незаконну анексії Криму, який досі так і не повернувся під контроль України.

"Тому навіть якщо Путін піде з Сирії та Донбасу, ні про яке повернення в "Велику вісімку" не може бути і мови як мінімум з двох причин. Перша – це те, що Путін назавжди залишиться в Криму, а його виключили саме за це", - пише Радзіховський.

Також експерт звернув увагу, що через інцидент з отруєнням у Великобританії колишнього шпигуна РФ Сергія Скрипаля відносини між Кремлем і країнами Заходу сильно загострилися.

"чи Можна собі уявити спільне засідання прем'єр-міністра Великобританії, хто б це не був, тим більше Терези Мей, і президента Росії?! Ви наших людей газом труїте, а ми з вами обнімаємося і посміхаємося на "Великій вісімці"? – зазначив він.

Радзіховський додав, що "повернення Криму Україні неможливо, поки Росія – це Росія".

Раніше повідомлялося, що Леонід Радзіховський заявив про можливість розпаду Російської Федерації. За його словами, в осяжному майбутньому — найближчі 10-15 років — розпад РФ навряд чи варто очікувати.

Термінова новина за 23 квітня