ua en ru

Афанасьєв розповів, як українцям ужитися з фанатами "руского міра" із Донбасу

Афанасьєв розповів, як українцям ужитися з фанатами "руского міра" із Донбасу Фото: Геннадій Афанасьєв (Віталій Носач, РБК-Україна)

Активіст розповів, як жити в одній країні з людьми, які щиро ненавидять Україну і вихваляють терористів

Українці не зобов'язані просити вибачення у проросійськи налаштованих жителів Донбасу. Про це заявив відомий громадський активіст Геннадій Афанасьєв в інтерв'ю Styler.

На його думку, було б не погано, якби українські солдати приїжджали на прифронтові території і там селилися.

"Я не уявляю, як можна просити вибачення у тих, хто вбивав, хто руйнував сім'ї, які вже ніколи не дочекаються додому сина, чоловіка, брата? Я прихильник того, щоб українські солдати приїжджали на прифронтові території і там селилися. Тоді поступово у місцевих сформується розуміння, що це саме ті люди, які захищають нашу землю. А ті, хто захоче виїхати - їм зелений коридор. Валіза, вокзал, ну а далі - самі знаєте", - сказав Афанасьєв, відповідаючи на питання журналіста про те, як жити в одній країні з людьми, які щиро ненавидять Україну і вихваляють терористів.

Активіст підкреслив, що повинна бути стратегія розвитку Донбасу, "від якої не буде відступати ні одна влада, яка прийде після цієї".

"Якщо систематичної програми розвитку регіону не буде, просто нічого не вийде. Зовсім. Це як шахи: не можна зробити один крок і при цьому не бачити, що буде за ним. Зараз я зі свого першого поверху бачу, що там, на восьмому поверсі, кроки дуже хаотичні та непродумані", - підсумував він.

До речі, Афанасьєв висловився про візовий режим з Росією.