ua en ru

Актор з РФ, який побував у Києві, розлютив соцмережі висловлюваннями про українців

Актор з РФ, який побував у Києві, розлютив соцмережі висловлюваннями про українців Фото: Оскар Кучера

Актор написав, що він не проти російського глядача, а проти "провокаторів з обох сторін"

Російський актор Оскар Кучера, який дорікнув росіян за їх агресію в бік України, викликав хвилю обговорень в соцмережах. Нещодавно він написав про те, що він не проти російського глядача, а проти "провокаторів з обох сторін", і виклав відео зі свого виступу в Росії. Відповідний запис він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"А це відео для тих говносми, які пишуть, що "Кучера послав на х*р російського глядача" і які пишуть, що народ пішов! Дивіться! І не намагайтеся в монтажі намалювати порожній зал. Скільки ненависті в людях. І в українців, і в росіян... світ сходить з розуму... сумно. Я в попередньому пості послав на х*р провокаторів з ОБОХ сторін! І не намагайтеся пересмикувати!", - написав Кучера.

А це відео для тих говносми, які пишуть, що "Кучера послав на хер російського глядача" і які пишуть, що народ...

Опубліковано Oskar Kuchera 3 квітня 2017 р.

Така заява викликала обурення не тільки деяких росіян, а й українців.

Зокрема, його пости викликали обурення активістів, авторів пабліка "Бойкот російського кіно".

"Російські гастролери в захваті від українського глядача, "який втомився від всієї цієї політичної бодяги". А всіх "свідомих" і "хлопчиків з плакатами" (маються на увазі активісти руху "Відсіч") рашисты посилають "на х*р" і бажають горіти в пеклі. У цьому весь рівень культурки російських світочів і прояв ставлення росіян до українців: вони люблять тільки готових принижуватися малоросів і ненавидять тих українців, у яких є національна гордість", - написали свою думку автори пабліка.

Російські гастролери у захваті від українського глядача, "який втомився від всієї цієї політічєской бодяґі". А всіх "свідо...

Опубліковано Бойкот російського кіно 4 квітня 2017 р.

З таким висловлюванням погодилися і користувачі мережі.

alt

До речі, на Донеччині загинув російський актор з молотком замість руки.