ua en ru

Активісти виступили проти спектакля росіянина Костянтина Райкіна в Одесі

Активісти виступили проти спектакля росіянина Костянтина Райкіна в Одесі Фото: Костянтин Райкін (facebook.com/raykinkonstantin)

Актору згадали його пропагандистські висловлювання в підтримку анексії Криму

Громадські активісти Одеси виступили проти гастролей російського актора Костянтина Райкіна в місцевому театрі. Про це повідомляє юрист Сергій Стерненко у Facebook.

"17 листопада цього року в Українському театрі м. Одеса заплановано виступ актора Костянтина Райкіна, громадянина Російської Федерації (країна-агресор). Дана особа в червні 2014 року давала інтерв'ю, де заявила що радіє незаконній окупації українського півострову Крим", - зазначив блогер.

Райкін про те, як радіє окупації Криму

Опубліковано Sergiy Sternenko 19 серпня 2017 р.

Відео: Костянтин Райкін про Крим (facebook.com/sergiy.sternenko)

Він навів дослівну цитату Райкіна: "Думаете, я в какой-то части своей натуры не радуюсь, что Крым стал теперь российский? Да радуюсь, конечно!.. Когда я узнал, что мы не будем вообще вмешиваться в дела Украины, когда там какие-то начались националистические такие настроения, я первое, что подумал: "А как же русские люди? Как же русский город Севастополь, который я так люблю?"

"Також Райкін відкрито агітував за Владіміра Путіна в 2000 році на виборах президента РФ та підтримав введення військ та війну проти Ічкерії (Чечні). Перевіряю також інформацію, чи відвідував він окуповані території. Якщо у вас є додаткова інформація — обов'язково пишіть у приват. Цікаво, чи стане об'єктом уваги наших спецслужб Райкін і чи заборонять йому в'їзд до України? А якщо ні, то які суспільні наслідки це буде мати?" – питає Стерненко.

Активісти виступили проти спектакля росіянина Костянтина Райкіна в Одесі

Скріншот поста акаунта facebook.com/sternenko

До речі, Кіпєлов виступив на шоу байкерів Путіна в Криму.