ua en ru

"Альтернатива гріха": український священик веде богослужіння в Instagram

"Альтернатива гріха": український священик веде богослужіння в Instagram Фото: Василь Германюк (instagram.com)

Пастир хоче долучити молодь до церкви

У Тернопільській області священик Василь Германюк веде богослужіння через Instagram. Святий отець щонеділі транслює літургію в мережу, повідомляє "Файне місто".

Германюк пояснює, що так хоче залучити до церкви молодих людей зі свого приходу.

"Спочатку наводжу камеру на себе, щоб люди побачили, з ким саме моляться. Потім перемикаю її на лобове скло на дорогу. Парафіяни бачать рідні простори, і це ще більше зближує нас. Якось на свята до мене зайшли колядники - я включив пряму трансляцію, і мої передплатники могли наживо побачити це дійство. Так само було, коли ми ходили в дитсадок з подарунками від Святого Миколая", - розповідає пастир.

Германюк додав, що отримує багато позитивних відгуків, особливо часто з-за кордону, від земляків.

"Інтернет - це така велика брила, з якої люди отримують багато негативу. Пропоную альтернативу гріха, намагаюся донести щось хороше, світле. Ісус Христос свого часу по-сучасному подавав власну науку, десять заповідей удосконалив двома - і тому фарисеї так незлюбили його. Тепер новий час, і священики повинні відчувати нові отребности молоді, йти з нею в ногу. Якщо молоді не йдуть до церкви - я прийду до них!" – зазначає священик.

"Альтернатива гріха": український священик веде богослужіння в Instagram

Скріншот трансляції (instagram.com)

До речі, на десятому засіданні Громадської ради з питань співробітництва з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України представник УГКЦ єпископ Богдан Дзюрах закликав українську владу виділити частину зерна з державних резервів для потреб країн Африки, які страждають від голоду.