ua en ru

На американському ТБ показали рекламний ролик про інвестиційну привабливість України (відео)

На американському ТБ показали рекламний ролик про інвестиційну привабливість України (відео) Колаж РБК-Україна

"CNN дивиться весь світ"

По американському телеканалу CNN транслюють рекламний ролик про інвестиційної привабливості України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України.

У Міністерстві повідомили, що запустили 30-секундний рекламний ролик про Україну в кабельній новинний сітці CNN.

"CNN дивиться весь світ. Цей ролик з просування інтересів України у світі буде випускатися в ефір протягом 15-21 грудня. Це прекрасна можливість розповісти світу про зміни, що відбуваються в Україні, про реформи і можливості для світового бізнесу", - сказав державний секретар Мининформполитики Артем Біденко.

Відео: Рекламний ролик на каналі CNN (youtube.com/МіністерствоінформаційноїполітикиУкраїни)

Також прес-служба відомства додала, що все ролик мав вже 65 виходов в "прайм-тайм" по всьому світу, починаючи з 15 грудня.

На американському ТБ показали рекламний ролик про інвестиційну привабливість України (відео)Скріншот поста (youtube.com/Міністерствоінформаційноїполітикиукраїни)

Нагадаємо, що український режисер Олександр Слободянюк створив пародію на культовий американський різдвяний комедійний фільм 1990 року "Один вдома". Відповідне відео опубліковане на YouTube.

Також повідомлялося, що молода інді-рок-група з Києва The Countdown збирає гроші на зйомку відеокліпу на пісню "Недоліки".

Зібрані кошти будуть витрачені на оренду необхідного для зйомок обладнання та реквізиту.