Аналог "Синього кита": українців попереджають про нову суїцидальну гру

Вівторок 30 січня 2018 19:03
Аналог "Синього кита": українців попереджають про нову суїцидальну гру
Фото: Ліс (pixabay.com/Engin_Akyurt)

У мережі з'явилася нова небезпечна гра з Росії

На зміну "Синьому киту" і "Червоній сові" в Україні почала поширюватися нова суїцидальна онлайн-гра - "Новий шлях". Як і раніше, куратор групи в соцмережі дає підписникам завдання, мета яких – довести до самогубства. Про це повідомляє видання "Вести".

За даними видання, спільноти з'являються в Росії, проте в суїцидальній грі вже беруть участь і українські школярі.

Зазначається, що в поліції почали блокувати групи смерті. Однак, за словами експертів, довести причетність до доведення до самогубства дуже складно.

Для участі у грі "Новий шлях" необхідно розмістити хештег ( #тихийлес і #сованикогданеспит) і написати #явигре, а на так званій аватарці розмістити картинку із червоною пентаграмою на чорному тлі. Після цього треба покликати друзів і чекати завдання від куратора.

"Як правило, треба зробити поріз на тілі та надіслати фото або зробити спробу суїциду", - зазначили у виданні.

Журналісти видання з'ясували, що через блокування подібних груп підлітки почали спілкуватися за допомогою "позивних" і асоціативних зображень. Так, одним із знаків причетності до групи стали зображення лісу з розповіддю, як "чистили ліс біля озера", що означає: "я приймаю умови".

Раніше стало відомо про ще одну суїцидальну гру в мережі.

До речі, в Києві покінчив з собою молодий хлопець.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся