ua en ru

"Аналогів не існує": ветеран АТО винайшов унікальні одноразові серветки для чищення зброї

"Аналогів не існує": ветеран АТО винайшов унікальні одноразові серветки для чищення зброї Колаж РБК-Україна

Необхідність таких серветок боєць випробував на собі

Ветеран АТО Олександр Морозов розробив і запустив в масове виробництво унікальні серветки для чищення зброї. Про це повідомляє "Цензор.НЕТ" з посиланням на "4 канал".

Як розповів сам винахідник, він мріяв про службу в десантних військах. Тому, після третього курсу дизайнерського факультету у Вінницькому університеті, він взяв академвідпустку і відправився на строкову службу у Львові. Після цього він повернувся в університет, але на сході України почалася війна. І в серпні 2014 року він відправився в зону АТО.

Його батальйон попав в оточення біля донецького аеропорту і витримав 12-годинний бій з російськими найманцями.

"Коли все заспокоїлося більш-менш. Ти стоїш біля вогню весь в бруді і, дійсно, був момент, коли я ножем бруд знімав з себе", - поділився спогадами Олександр і додав, що його автомат вже перестав стріляти і йому довелося скористатися зброєю пораненого побратима.

"По суті, нічого не змінилося з часів Першої світової війни. Спосіб очищення зброї і в часи російсько-української війни залишився таким же. Тоді й з'явилася ідея одноразових серветок для чищення зброї", - пояснив Морозов.

Після демобілізації він пішов на спеціальні курси і виграв грант на розвиток власної справи. Цією справою і стало виробництво спеціальних серветок для чищення зброї. Перші зразки серветок купили побратими Морозова. А потім він запустив їх у масове виробництво і вже два роки унікальними серветками, аналогів яких в Україні немає, користуються бійці Нацгвардії, ВСУ і прикордонники.

До речі, раніше ми писали про те, що боєць АТО усиновив трьох дітей.

А також розповідали про те, що колишній розвідник візьме участь у марафоні морської піхоти в США.

Відео: РБК-Україна