ru ua

Анонсована гра SuperMario Run збагатила своїх творців задовго до випуску

Анонсована гра SuperMario Run збагатила своїх творців задовго до випуску Фото: SuperMario Run вийде на iOS і Android (flickr.com)

Користувачі iOS і Android вже незабаром зможуть однією рукою керувати потішним вусатим водопровідником

Гра SuperMario Run вийде на iPhone і Android. Про це стало відомо 7 вересня на презентації новинок Apple.

Так, під час презентації відбувся анонс гри SuperMario Run для iOS - першої ігри Nintendo про Маріо на чужій платформі.

Сама гра належить до жанру "ранер" і повністю оптимізована під сенсорне керування однією рукою. До того ж, у грі змагальний мультиплеєр.

До речі, гра не буде ексклюзивом для iOS і незабаром стане доступною для користувачів Android. Правда, точна дата виходу SuperMario Run на Android поки не повідомляється. І якщо на iOS вона з'явиться напередодні новорічних свят, то на Android, за словами представників Nintendo, гра буде випущена "коли-небудь в майбутньому".

Додамо, що саму гру SuperMario Run і частина вмісту можна буде завантажити безкоштовно, а за додаткові "фішки" доведеться платити.

Цікаво, що акції компанії Nintendo на Токійській біржі 8 вересня подорожчали на 13,2% - з 24695 до 27955 ієн за штуку. Експерти Wall Street Journal пов'язують швидке зростання вартості паперів Nintendo, звичайно ж, з очікуваннями виходу смартфонів версії культової гри, героєм якої є водопровідник Маріо.

Раніше у Росії блогера заарештували за гру Pokemon Go в церкві.