ua en ru

АТОшник висміяв ліквідацію Гіві і Мотороли

АТОшник висміяв ліквідацію Гіві і Мотороли Фото: Гіві і Моторола

"Українці незабаром можуть стати свідками зникнення цілого виду приматів "ополченець звичайний", - шуткує Ананьєв

Боєць АТО, блогер Валерій Ананьєв висміяв ліквідацію бойовиків Арсенія Павлова (Моторола) та Михайла Товстих (Гіві). Відповідне відео з'явилося на сторінці Ананьєва в Facebook.

"Ну, як би... країна потребує героїв, п***да народжує дурнів?" – каже Моторола на початку ролика.

Блогер також вставив частину відео зі словами ватажка "ДНР" Олександра Захарченко, який заявив, що терористи, навіть, мертвими будуть приходити до українських бійців. Ананьєв підкреслив, що Захарченко майже визнав, що представники так званих "республік" вже мерці.

"Мені здається, що після такої заяви, особистість вбивць буде дізнатися дуже легко - це відьмаки", - пожартував Ананьєв.

Однак, за його словами, існує й інша версія. Блогер показав зображення, на яких покійні на сьогоднішній день терористи Моторола і Гіві то худі, то товсті.

"Може це просто в "новоросского міністерства охорони здоров'я" така програма проти ожиріння серед населення? Бог його знає, що їх "міністрам" в голову збреде. Адже у них незвичайні люди займають ці посади", - сказав Ананьєв.

Він іронічно зауважив, що українці незабаром можуть стати свідками зникнення цілого виду приматів "ополченець звичайний", яким "в силу своєї безглуздості, властиво вбивати один одного і, навіть, самих себе".

"А взагалі, порадійте за них – друзі знову разом", - сказав Ананьєв.

До речі, росЗМІ показали возз'єднання Гіві з Моторолою.