ru ua

Автор "Кварталу 95" має намір підкорити Ксенію Мішину на проекті "Холостячка"

Автор "Кварталу 95" має намір підкорити Ксенію Мішину на проекті "Холостячка" Олександр Эллерт (фото: instagram.com/ellert_a)

Олександр Эллерт побореться за серце Ксенії Мішиної на проекті "Холостячка"

Ксенія Мішина стане першою героїнею нового проекту "Холостячка" в Україні. На цьому шоу шукати свою другу половинку буде не чоловік, а жінка. Стало відомо, що автор "Кварталу 95" Олександр Эллерт спробує підкорити серце актриси театру і кіно, яка також стала переможницею Танців з зірками 2019.

Про своє бажання поборотися за Ксенію Мішину 34-річний Эллерт розповів у своєму Instagram в сторіз.

"Вважаю, що просто так задарма отримувати бритву, шкарпетки, пінку для гоління – це класне відчуття. Тому вирішив – йду брати участь в шоу "Холостячка". Мішина, зустрічай! Я йду в сезон", - зазначив Олександр.

Він також опублікував у себе фото Мішиної.

Автор "Кварталу 95" має намір підкорити Ксенію Мішину на проекті "Холостячка"

Ксенія Мішина (фото: instagram.com/ellert_a)

У Олександра так як і у Ксенії є дитина. Чоловік виховує доньку. Можливо діти і зможуть зблизити пару. Але Эллерту ще необхідно пройти кастинг, адже інших чоловіків, які захочуть підкорити Ксенію, буде не мало.

Автор "Кварталу 95" має намір підкорити Ксенію Мішину на проекті "Холостячка"

Олександр Эллерт (фото: instagram.com/ellert_a)

Ксенія Мішина народилася 18 червня 1989 року в Севастополі. Після закінчення школи дівчина поїхала в Київ, де поступила у Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Своє навчання вона закінчила у 2015 році.

Нагадаємо, Мішина Ксенія розповіла, що ніколи не пробачить фізичне насильство.

Раніше Мішина Ксенія розкрила свої секрети краси і стрункості.