ru ua

Айоланта, Жва-Федорика, Мелодія: як називали новонароджених у Києві в 2017 році

Айоланта, Жва-Федорика, Мелодія: як називали новонароджених у Києві в 2017 році Фото: Діти (pixabay.com/szymonpacek)

Названі найпопулярніші імена для новонароджених за минулий рік

У Києві склали рейтинг найпопулярніших, найбільш рідкісних та маловживаних імен для новонароджених за 2017 рік. Про це розповіли у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.

У столиці за 2017 рік народилось близько 36 000 дітей. Відзначається, що з попереднього року ці показники майже не змінились - 36 722 дитини у 2016 році.

Найчастіше для своїх новонароджених донечок батьки давали імена - Софія, Злата, Єва, Катерина, Анастасія, Аліса, Анна, Єлизавета, Поліна, Каріна, Вероніка, Мілана, Кіра, Соломія.

Серед рідкісних імен - Анфіса, Асфея, Айоланта, Квітка-Наталія, Лелея, Лісана, Міланія, Мірабелла, Рафаелла, Радомера, Жва-Федоріка, Юнона, Мелодія, Шантай, Елеонора, Домініка, Емісія, Ліка, Аоіра, Афіна, Віола, Ельза, Глорія, - розповів начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко.

Для хлопчиків у 2017 році батьки найчастіше віддавали перевагу таким іменам: Артем, Іван, Максим, Марк, Дмитро, Михайло, Олександр, Тимофій, Владислав, Матвій, Ілля, Андрій.

Серед рідкісних імен новонароджених хлопчиків, за словами Куценко, популярні такі: Аристотеліс, Всеволод, Емануель, Міхей, Ангел, Орі, Ноель, Трифон, Фаддей, Лукас, Ареф, Роберт, Леон, Дорофей, Арон, Боремір, Адольф, Антип, Ернст, Альваро, Орфес, Оушен, Ноа-Габ, Прохор-Джай.

Маловживаними іменами у 2017 році були Мирон, Борис, Захар та Всеволод.

"До вибору імені дитини батькам слід ставитися з усією відповідальністю, щоб дітям у майбутньому не порушувати питання про зміну імені в юридичному порядку", - попередили в управлінні.

До речі, жіноче ім'я Софія вже вдруге стало лідером першого півріччя в Києві.