ru ua

Бабуся вбитої школярки у Кропивницького розповіла подробиці жахливого інциденту (відео)

Бабуся вбитої школярки у Кропивницького розповіла подробиці жахливого інциденту (відео) Фоп РБК-Україна

Вона повідомила, що шукати Катерину допомагало все місто

Бабуся загиблої від рук власної матері 12-річної дівчинки розповіла про останній день дитини. Про це повідомляє 24 канал.

Жінка каже, що ранок у родині Добродиев почалося як завжди: батько повів молодшу доньку в садок. Вдома залишилися мама з 12-річною Катериною. Дівчинка не хотіла йти в школу, але мама наполягла.

"Їй треба було в художню школу вранці. Але вона у мами відпросилася: "Мамусю, будь ласка, я не піду". Ну, мама погодилася, але потім все-таки в школу підняла", – каже бабуся вбитої дитини Надія Гордова.

За словами педагогів, у школі Катерина так і не з'явилася. Увечері вона не прийшла і додому.

"Коли закінчився англійська, вони (батьки) почали через кожні 2-3 хвилини дзвонити, а ніхто не відповів", – згадує Надія Гордова.

Повідомляється, що шукати Катерину допомагав весь місто: волонтери, студенти, курсанти льотної академії. Прочісували кладовищі, лісопосадку і дачний кооператив. Перевірили кожну будівлю, де могла сховатися дівчинка, а місцевість поруч з річкою оглядали за допомогою безпілотника.

Відео: Вбивство школярки (youtube.com/24канал)

Зниклу 12-річну Катерину Добродій з Кіровоградської області знайшли мертвою у вівторок, 12 грудня.

Тіло дівчинки знайшли в п'яти кілометрах від дому з численними пораненнями. Ввечері на підставі зібраних доказів поліція затримала матір Катерини за підозрою у вбивстві.

За попередньою версією поліцейських, мати Катерини завдала удару дівчинці кухонним сокирою, а після відвезла доньку в лісосмугу. На камери відеоспостереження, встановлені на одній з автозаправних станцій, влучив момент заїзду автомобіля в ліс.

Нагадаємо, що лікарі повідомили жахливі деталі про матір, зарубившей сокирою дочка.