ru ua

"Бабуся побачила ознаки втручання": в Херсонській області чоловік згвалтував трирічну дитину своєї співмешканки

"Бабуся побачила ознаки втручання": в Херсонській області чоловік згвалтував трирічну дитину своєї співмешканки Фото: Про зґвалтування дізналася бабуся дівчинки (РБК-Україна)

Зараз проводяться необхідні слідчі дії

У Херсонській області чоловік згвалтував трирічну дівчинку - дочку своєї співмешканки. Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції України В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

"Вчора в поліцію звернулися бабуся і дідусь трирічної дівчинки. Мати, їхня дочка, привезла внучку до них. Коли бабуся купала дитину, побачила ознаки втручання в статеві органи дівчинки. Дитина проживає з матір'ю в Херсонській області. Вже встановлено, що трирічну дівчинку гвалтував співмешканець дочки. Проводяться необхідні слідчі дії", - написав він.

"Бабуся побачила ознаки втручання": в Херсонській області чоловік згвалтував трирічну дитину своєї співмешканки

Скріншот поста (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

"Цей жах триває з кожним днем, тому що ці покидьки вчиняють такі злочини через впевненість у безкарності. Вчора жертвою педофіла стала трирічна дитина, чия дитина постраждає сьогодні? Скільки ще має статися трагедій, щоб в нашій країні закони захищали дитину, а не педофіла?" - обурився Аброськін.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську батько близько року ґвалтував неповнолітню дочку.