ua en ru

"Банальна розправа над нормальними хлопцями": волонтер обурився арештом одеського активіста

"Банальна розправа над нормальними хлопцями": волонтер обурився арештом одеського активіста Фото: Сергій Стерненко (facebook.com-sternenko)

Заставу за Стерненко призначили 600 тисяч гривень

Волонтер Роман Синіцин обурився арештом відомого одеського активіста Сергія Стерненко. Він може вийти тільки з заставою в 600 тисяч гривень. Йому інкримінують "організацію масових заворушень" під час протестів проти забудови Міського парку в Одесі. Про це Синіцин написав на своїй Facebook-сторінці.

"Суд в Одесі закрив Сергія Стерненко в СІЗО за "організацію масових заворушень" під час протестів проти забудови Міського парку в Одесі. З заставою в 600 тисяч. І це мене турбує більше, ніж якісь нікчемні "Свати і інша вз***ч. Турбує, що якісь банабаки лазять по Києву і крадуть недешеві машини. Їх по другому - третьому разу ловлять і заставу в 100-150 тисяч вноситься в той же день. І вони далі лазять і крадуть. Турбує, що у справі нападу на військовий аеродром в Одесі немає жодного затриманого", - написав волонтер.

"Банальна розправа над нормальними хлопцями": волонтер обурився арештом одеського активістаСкріншот (facebook.com/romabra)

Синіцин вважає, що арешт Стерненко - це показова розправа.

"І тут Сергій. І 600 тисяч, яких у нього немає апріорі. Один з лідерів непродажною і правильної проукраїнської громадськості Одеси. Якої там і так мізерно мало. Сергій останні пару місяців дуже жорстко "движевал" проти Труханового і ко. У перервах між зривами концертів російських виконавців, які виступали в Криму без дозволу української влади. Протести, ефіри, журналісти, акції прямої дії. І це ніщо інше, як банальна показова розправа у****у з російськими паспортами над нормальним хлопцями", - підсумував волонтер.

"Банальна розправа над нормальними хлопцями": волонтер обурився арештом одеського активістаСкріншот (facebook.com/romabra)

Зазначимо, що активіст Сергій Стерненко ініціював зриви концертів російських виконавців, які виступали в Криму без дозволу української влади. Саме він бойкотував і зірвав концерт "крымнашиста" Костянтина Райкіна в Одесі.

Читайте також як стало відомо, концерт якийсь української зірки в Одесі зірвуть наступним.