ru ua

Барак Обама готовий змінити президентство на Силіконову долину

Барак Обама готовий змінити президентство на Силіконову долину Фото: Барак Обама з власником SpaceX Илоном Маском (twitter.com)

Президент США уповноважив помічників підшукати йому нову цікаву роботу

Президент США Барак Обама після складання повноважень розглядає для себе можливість продовження кар'єри на новому поприщі – в сфері високих технологій. Таке припущення висловила The New York Times.

За інформацією видання, пов'язані з Обамою особи тільки за останній рік зробили десяток поїздок у центри розвитку високих технологій в штаті Каліфорнія з тим, щоб допомогти чинного господаря Білого Дому планувати майбутнє.

Цілком імовірно, заявило джерело газети, це майбутнє для юриста Обами може бути пов'язане з освоєнням космосу. На дану версію працює зокрема, видимий інтерес, з яким президент оглядав космічний корабель Dragon компанії SpaceX в Університеті Піттсбурга. Крім того, SpaceX завдячуючи Обамі заручилася підтримкою влади в організації експедиції на Марс.

Нагадаємо, Барак Обама заявив, що його дружина Мішель погрожувала подати на розлучення в разі його рішення йти на третій президентський термін.