"Бариги і хабарники": волонтер гнівно прокоментував е-декларації держслужбовців

STYLERLIFE        30.10.2016 - 11:30
Фото: Корупція в Україні (antikor.com.ua)
Фото: Корупція в Україні (antikor.com.ua)

Мочанов каже, що чиновники вважають Україну "країною дурнів"

"Слуг народу", які декларують мільйони і предмети розкоші, можна вважати незаконно обогатившейся мафією. Про це у своєму блозі Facebook пише волонтер Олексій Мочанов.

"Охреніти. Люди з такими ох...їлими деклараціями вирішили підкріпити держбюджет детінізацією бізнесу! Це ви, бариги і хабарники, будете його детінізувати??! Звідки у вас, судейки, прокурорки, чинуші, сміття, рішали і катали без освіти, то, що ви надекларировали? Нал, нерухомість, рухомість, годинник-машини-храми", – запитує блогер.

За його словами, можновладці в Україні живуть навіть не в паралельної, а в "перпендикулярного" народу реальності.

"В країні дурнів настала ніч. Громадяни засинає, прокидається мафія... Хоча мафія не прокидається. Адже вона в принципі не спить. У три зміни!" – зазначив Мочанов.

Нагадаємо, що відповідно до закону про протидію корупції, електронні декларації повинні подати в 60-денний термін після запуску системи е-декларування службові особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. В Україні це близько 50 тисяч чиновників, нардепів, правоохоронців і суддів.

До речі, український мільйонер зі списку Forbes Євген Черняк також відреагував на е-декларації чиновників фразою "Прошу вважати мене нищебродом".

On Top