ua en ru

"Біди і горе": мережу підірвало жалісливе відео про боротьбу українців на Донбасі

"Біди і горе": мережу підірвало жалісливе відео про боротьбу українців на Донбасі Фото: Українці прощаються з військовими (УНІАН)

Відео показав у соцмережі російський блогер

У мережі обговорюють відео, на якому показані страждання українців від втрат своїх бійців. Його опублікував на своїй сторінці в Facebook російський блогер Олександр Тверській.

"Перші кадри - це похорони захисника України Андрія Добровольського, вбитого 17 листопада російськими окупантами. А далі народився невеликий кліп у мене. Строго не судіть, я в цьому не професіонал, просто дуже хочеться відобразити, донести, докричатися. Та й просто, що на душі. Подивіться, що ви несете Україні - які біди і горе. І в теж час, подивіться, приречені загарбники, з яким великим народом ви зв'язалися", - написав блогер.

Відео: Блогер показав страждання українців (facebook.com/TverskoyAA)

Зазначимо, що ролик подивилися 21 тисяча осіб. Користувачі активно коментують побачене.

"Зі смертю кожного з них для когось згас весь світ. А вбивцям немає і не буде прощення. Навіть якщо достанете до росіян, навіть якщо покаються - немає їм прощення", - написала Юлія Райчук.

"Ну чому, чому так мало людей у вас це розуміють? Адже прописні істини. Погано брати чуже. Погано вбивати", - написала Наташа Левченко.

"Сашуль.. сліз і болю в усьому тілі... до ще більшої ненависті до цього монстра - ерефії... Ти - молодець", - відреагувала Ксенія Міркін.

"Біди і горе": мережу підірвало жалісливе відео про боротьбу українців на Донбасі"Біди і горе": мережу підірвало жалісливе відео про боротьбу українців на ДонбасіСкріншот коментарів (facebook.com/TverskoyAA)

Як раніше писав Styler, у мережі захопилися юною дівчиною-медиком з АТО.