ua en ru

"Біжіть купувати гумові чоботи": синоптик дала несподіваний прогноз на неділю

"Біжіть купувати гумові чоботи": синоптик дала несподіваний прогноз на неділю Фото: Свинка у чоботях (picsart.com)

Цензурних визначень стану доріг в метеорології ще не придумали

Народний синоптик, Наталка Діденко, розповіла про те, яка погода очікує на мешканців України у неділю, 24 грудня. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Наталка Діденко попередила, що 24 грудня по всій Україні очікується мокрий сніг з переходом в дощ.

Крім того, жителів країни очікує сильний вітер і несподіване потепління до 7 градусів тепла.

"Щоб не відволікати вас від вихідних справ, погода на завтра - коротко. 24 грудня в Україні - мокрий сніг з переходом в дощ, сильнющий вітер і потепління до 0 + 7 градусів", - написала синоптик.

"Біжіть купувати гумові чоботи": синоптик дала несподіваний прогноз на неділю

Карта погодних умов (facebook.com/tala.didenko)

В столиці України повітря прогріється до +4+6 градусів, але очікується мокрий сніг, який потім перейде в дощ і такий же сильний вітер, як і в інших регіонах країни.

"В Києві - мокрий сніг з переходом в дощ, сильнющий вітер, + 4 + 6 градусів", - повідомила Діденко.

З приводу стану українських доріг, синоптик повідомила, що цензурних виразів для опису погоди на дорогах України в метеорології ще не придумали.

"На дорогах - цензурних визначень стану доріг поки в метеорології для такої синоптичної ситуації ще не придумали, в науковій розробці",- написала Діденко і дала пораду українцям запасатися гумовими чоботами.

"Біжіть купувати гумові чоботи, дуже актуально", - порадила синоптик.

"Біжіть купувати гумові чоботи": синоптик дала несподіваний прогноз на неділю

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

Нагадаємо, синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди на передсвяткові вихідні.

В Україні напередодні католицького Різдва, 23 і 24 грудня, очікуються сніг і дощ, а з понеділка, 25 грудня, всю країну охопить відлига.

"Попереду вихідні, які візьмуть штурмом передсвяткові ярмарки, торгові центри та інтернет-магазини. Тому що фактично перед нами - останні вихідні, коли можна накупити все те, що потім роками буде стояти сумно в наших коморах або горищах - всі ці зайчики, іграшки, сувеніри, блискучі милі дрібниці, чашки, рушники та набори сувенірних чарок з трохи придурковатыми кумою і кумом. Не обійдуть хвилі шопінгу продуктові винні магазини, тому що іноді таке враження, що в новорічну ніч відбувається справжнє диво і в людей лише на одну ніч виростає ще один шлунок. Тому вашій увазі прогноз погоди в Україні на вихідні, коли більшість з нас буде ганяти за подарунками", - написала вона.

До речі, синоптик попередила про снігової негоди і відлиги.