ru ua

"Нещадно експлуатують тему сексу": блогер різко відреагував на голлівудські секс-скандали

"Нещадно експлуатують тему сексу": блогер різко відреагував на голлівудські секс-скандали Фото pixabay.com

За його словами, цей шум віддає "диким святенництвом"

Російський блогер і журналіст Саша Сотник прокоментував хвилю секс-скандалів в американському Голлівуді та світовому кінематографі, яка сколихнула мережу. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Блогер зазначив, що кінематограф і шоу-бізнес настільки нещадно експлуатують тему сексу, що від нього вже нікуди не сховатися".

За його словами, середньостатистичному жителю планети Земля стільки сексу, скільки йому "втюхують" через мас-медіа, просто не потрібно.

"Весь цей шум віддає диким святенництвом", - пише Сотник.

"Нещадно експлуатують тему сексу": блогер різко відреагував на голлівудські секс-скандали

Скріншот поста (facebook.com/sasha.sotnik)

Блогер звернув увагу на таке поняття, як "професійна деформація".

"Було б дивним звинувачувати натовп чоловіків, пялящихся на секс-символ Мерилін Монро, оскільки саме заради ефекту захопленого жадання цей образ і створювався. Інше питання - домагання в професійному середовищі. Напевно, у кіно - та шоу-бізнесі це явище більш поширене, ніж в середовищі сталеварів, хоча знову ж таки - не факт. Так само як не факт і те, що частіше домагаються саме чоловіки, а не навпаки", - написав Саша Сотник.

Він вважає, що суспільство переходить в якусь нову форму співіснування, коли буде абсолютно неприпустимо захопитися живою красою, не ризикуючи при цьому опинитися за гратами.

"Людство кидає з однієї крайності в іншу. Або ти зобов'язаний перебувати у стані самця (в іншому випадку ти - імпотент і невдаха), або - ходи по струнці і не смій", - зазначив блогер.

"Природа створила нас різними. Я - за рівні права, це зрозуміло. Але не можна каструвати природу. Вона помститься. Чоловік - це чоловік. Жінка - це жінка. У нас різні функції. А нездоровий перекіс у суспільних (в тому числі - і межстатевих) відносинах призводить до генних мутацій", - підсумував Сотник.

"Нещадно експлуатують тему сексу": блогер різко відреагував на голлівудські секс-скандали

Скріншот поста (facebook.com/sasha.sotnik)

Нагадаємо, що голлівудська зірка Меріл Стріп, яку нещодавно звинуватили в тому, що вона знала про діяння Харві Вайнштейна і продовжувала з ним працювати, розповіла про своє ставлення до сексуальних домагань.