ru ua

Били кийками і ногами: момент жорстокого затримання шахраїв в Києві потрапив на відео

Били кийками і ногами: момент жорстокого затримання шахраїв в Києві потрапив на відео Фото: Злочинець (РБК-Україна)

Інцидент зафіксував відеореєстратор

У Києві співробітники карного розшуку прямо посеред дороги із застосуванням сили затримали пасажирів автомобіля Lanos. Про це повідомляє ТСН.

Інцидент зафіксував відеореєстратор випадкового свідка події.

Так, на кадрах можна побачити, як чоловіки гамселять кийками по автомобілю, в якому знаходяться люди. Після до гурту приєднався ще один чоловік. Він ногою вибив бокове скло. Далі чоловіки витягнули з салону авто одного з пасажирів, заламали йому руки і повели в невідомому напрямку. Така ж доля спіткала водія Lanos - його поклали землю, одягли наручники і забрали з собою. Чоловіки запевняли перехожих, що вони - співробітники карного розшуку. Однак жодних розпізнавальних знаків на них не було.

Відео: Співробітники карного розшуку затримали шахраїв (youtube.com/ТСН)

"Кричали, що тут відбувається захоплення, тут кримінальники, якась операція, кримінальний розшук. Але так, як вони поводилися з ними... Дістань наручники, поклади – все. Приїхала швидка і поліція, тому що цих чоловіків, які опера, як вони говорили – вони там були порізані, їх забрали. Машині попробивали колеса, щоб вони не могли їхати", - розповіла очевидиця подій.

Поліція підтвердила інформацію, що працювали їх співробітники – так затримували валютних шахраїв, які взяли $25 тис. доларів у клієнта і зникли.

Під час спецоперації один працівник карного розшуку отримав ножове поранення руки.

Нагадаємо, у Полтаві шахраї виманили у людей сотні тисяч гривень.