ua en ru

"Били по обличчю і коліном в груди": у Києві медики не надали допомогу замерзаючому хлопцю

"Били по обличчю і коліном в груди": у Києві медики не надали допомогу замерзаючому хлопцю Фото: Швидка допомога (РБК-Україна)

Бригада швидкої допомоги не забрала в лікарню людину, якій потрібна допомога

У Києві на Виноградарі стався кричущий інцидент. Бригада "швидкої" не надала ніякої допомоги хлопцеві, який замерзав у гаражах. Медики, які прибули на виклик, відмовилися заносити молоду людину в машину, били його по обличчю і в груди. Про це написав на своїй сторінці в Facebook Влад Антонов, власник проекту dtp.kiev.ua.

"Страшна бездіяльність лікарів..На Виноградарі перехожі помітили між гаражами замерзаючого молодого хлопця приблизно 26 років. Був синій, йшла піна з рота. Викликали поліцію, ті не приїхали. Після чого викликали швидку допомогу. Прибула на місце бригада "швидкої" відмовилася заносити в машину потерпілого. Ми з другом витягли його і занесли затиснутого в авто швидкої", - написав Антонов.

За словами Антонова, лікарі почали бити хлопця. Потім він пішов погрітися в магазин, але звідти його вигнали. Друга машина швидкої допомоги теж відмовила в допомозі.

"Лікарі почали бити потерпілого по обличчю, вдарили коліном в груди. Ми відкрили двері і зробили зауваження за скоєне, на що вони відповіли, що так потрібно його "розморозити". Бригада швидкої поїхала, але хлопця не забрала. Молодий чоловік пішов у магазин "Форс" на Їжакевича грітися, але його прогнали і викликали швидку. Приїхала друга швидка і відмовилися допомагати. Очевидці відвели хлопця додому", - резюмував Влад.

"Били по обличчю і коліном в груди": у Києві медики не надали допомогу замерзаючому хлопцю"Били по обличчю і коліном в груди": у Києві медики не надали допомогу замерзаючому хлопцю"Били по обличчю і коліном в груди": у Києві медики не надали допомогу замерзаючому хлопцюСкріншот (facebook.com/vlad.life)

В коментарях деякі користувачі написали, що хлопець виглядає, як бомж і алкоголік. Інші люди відповіли їм, що це не важливо, так як це був чоловік.

"Цікаво, а не алкоголік чи хлопець, і як лікарі ставляться до таких "пацієнтам" зовсім не секрет", - напсиала Саша виник.

"Навіть якщо він і алкоголік або наркоша. Хоч і сама до них ставлюся не дуже, м'яко кажучи. Це не дає їм права відмовити в допомозі", - відповіла Тетяна посіли: якушевич.

"За зовнішнім виглядом алкашный бомж? У нього є будинок?" - запитав Олексій Тихонов.

"Алкашный бомж...не судіть і судимі не будете, а хто знає, що у нього вчора.... які ж жорстокі коментарі", - прокоментувала Олена Карпович.

"Били по обличчю і коліном в груди": у Києві медики не надали допомогу замерзаючому хлопцю"Били по обличчю і коліном в груди": у Києві медики не надали допомогу замерзаючому хлопцю

Скріншот коментарів (facebook.com/vlad.life)

Нагадаємо, що стало відомо, скільки отримують лікарі в Україні.