ua en ru

Били струмом і погрожували зґвалтувати трубою: кримський татарин Параламов розповів, як його катувала ФСБ

Били струмом і погрожували зґвалтувати трубою: кримський татарин Параламов розповів, як його катувала ФСБ Фото: Кримські татари піддаються репресіям (facebook.com/ayshe.umerova)

Чоловіка змусили обмовити себе заради фальсифікації справ про тероризм

Кримського татарина Рената Параламова жорстоко били, вивихнули щелепу і погрожували згвалтуванням. Про це він розповів в сюжеті ТСН.

Коли чоловік попросив адвоката, його почали бити.

"Ударив в груди і попередив, що вони зі мною не граються", - розповів Параламов.

Чоловіка пов'язували і били, катували струмом, вивихнули нижню щелепу. Він кілька разів втрачав свідомість, а потім у нього відняло ліва частина тіла. Жінка-лікар, яка прийшла оглянути Параламова, сказала, що він симулює.

Відео: Ренат Параламов розповів про тортури, які йому довелося пережити (youtube.com/ТСН)

"Я вже перестав кричати і молився. Вони зрозуміли, що я вже не видавав звуків і вони сказали, зараз ми тебе будемо гвалтувати. Один з них сказав, будемо це робити трубою", - розповів кримський татарин.

Під тортурами йому довелося зізнатися у зберіганні вибухівки та участі в організації Хізб ут-Тахрір, хоча він цього не робив.

Нагадаємо, що в окупованому Криму тривають затримання кримських татар.

"Стало відомо, як мінімум про три затриманнях: Сулейманов Ренат, Кубедінов Арсен, Мустафаєв Сейран", - заявив адвокат Едем Семедляев.

Так, за годину до цього адвокат розповів, що що після обшуку в селищі Молодіжне, на який адвоката не пустили, Рената Сулейманова відвезли невідомі в масках на службових машинах з прихованими номерами.