ua ru

Блогер розповів, чому на сході України йде війна

Блогер розповів, чому на сході України йде війна Фото: Росіян об'єднує заздрість до українців

Бойові дії породжує ненависть, яка виростає із заздрощів жителів РФ

Росіяни заздрять українцям, які змогли змінити хід своєї історії. Про це написав блогер Ілля Кенигштейн на своїй сторінці у Facebook, після того як подивився передачу з путінським пропагандистом Володимиром Соловйовим.

"Заздрість - ось головна причина цієї війни. Заздрість до народу, який вирішив змінити хід власної історії, позбувшись від тиранії, думаючи про майбутнє своїх дітей. І не просто вирішив, а пішов це робити. І якби не страх, жадібність і дурість правителів, за помилки яких сьогодні платять звичайні люди, нікому навіть в голову не прийшла б думка, що між Україною і Росією може початися справжня, брудна і чорна війна", - написав Кенигштейн.

"Настав момент, коли мораль і поблажливі поради, разом з презирливим анекдотами про "хохлів" і сприйняттям української культури через призму борщу і галушок - більше на х** не потрібні. Раніше це терпіли, а зараз – ні", - додав він.

Блогер зазначив, що заздрість порожила ненависть, яка руйнує все живе.

"У ЗМІ українців називають нацистами, на кухнях - неосвіченими холопами. Об'єднує одне - ненависть. Причина ненависті - заздрість. Заздрість руйнівна, як радіація. Вона веде до повного знецінення власного "я". Заздрість не буває білою, вона завжди черна. Як чума, вона заражає нормальних і адекватних людей, наповнюючи їх душі чорною імлою: "Бандерівці! Ви відмовляєте російськомовне населення! Ви просрали свою економіку! Ви не достойні мати свою країну!", - написав Кенигштейн.

"Шансів на справжнє примирення у цього покоління більше немає. І шансів на прощення теж немає. Рано чи пізно українці зі своїми проблемами розберуться: і з економікою, і з культурою, і з урядом дурнів і з корупціонерами. Рано чи пізно закінчиться війна. Що залишиться після цього?" – риторично зауважив Кенигштейн.

Раніше Притула розповів про реальний потенціал українців.