ua en ru

Боєць АТО став чемпіоном світу з самбо

Боєць АТО став чемпіоном світу з самбо Фото: АТОшник став чемпіоном (УНІАН)

Змагання проходили в грецьких Салоніках

Український боєць АТО Володимир Повх переміг у чемпіонаті світу з самбо серед ветеранів. Про це повідомила прес-служба поліції Волинської області.

Змагання, в яких взяли участь 270 спортсменів з 18 країн світу, проходили в грецьких Салоніках. У фіналі АТОшник розгромив француза Ніколя Філіпа з рахунком 7:1 і достроково завершив поєдинок у ваговій категорії до 74 кг.

Боєць АТО став чемпіоном світу з самбо

Фото: Володимир Повх (vl.npu.gov.ua)

"Вийшовши на пенсію, продовжував займатися боротьбою самбо. У вересні цього року здобув перемогу на Чемпіонаті України з цього виду спорту і виборов право представляти нашу країну на Чемпіонаті світу в місті Салоніки в Греції", - розповів Володимир Повх.

Ветеран АТО народився в Криму. Зараз йому 56 років. В 993 році він закінчив училище МВС в Івано-Франківську і все життя служив у внутрішніх органах. У 1997 році пішов на заслужений відпочинок з посади старшого інспектора в званні капітана міліції.

Боєць АТО став чемпіоном світу з самбо

Фото: Нагороди АТОшника (vl.npu.gov.ua)

У 2014 році Володимир Повх повернувся на службу. Добровольцем вступив до лав роти поліції особливого призначення "Світязь". Володимир Повх брав участь в АТО, зокрема, в боях під Вуглегірськ.

До речі, юні українські вчені перемогли на Міжнародній олімпіаді з екології.

До складу нашої команди увійшли Катерина Малкіна, учениця 11 класу Маріупольського технічного ліцею, і Юрій Паша, випускник Маріупольського технічного ліцею, а нині студент-першокурсник Національного медичного університету імені А. А. Богомольця.