ua en ru

Бойовики "ДНР" згвалтували до смерті 14-річну дівчинку і обезголовили її матір

Бойовики "ДНР" згвалтували до смерті 14-річну дівчинку і обезголовили її матір Фото: бойовики "ДНР" (Гонтар Володимир / УНІАН)

Всі злочини приховуються, тим більше, якщо мова йде про згвалтування найманцями

У тимчасово окупованому Єнакієвому Донецької області бойовики терористичної організації "ДНР", після святкування 23 лютого, згвалтували і вбили 14-річну дівчинку. Про це повідомила її мати - Вікторія Максимова в соцмережах.

"Люди допоможіть!!!! У нас в місті сталася страшна трагедія. Наші військові так відзначили 23 лютого, що влаштували групове згвалтування. Мою 14 річну дочку гвалтували до смерті 5 годин! У поліції розвели руками і сказали, що немає доказів. Але я знаю прізвища тих людей", - зазначила жінка.

Вона стверджує, що проросійські найманці, які згвалтували її дочка, з "9 полку морської піхоти в Новоазовську.

"Сорокін А.С., Полів П.А., Івашка В.В., Сорокін П.А., а ось Кругскій Євген Валерійович був там старшим у керував безчинствами", - підкреслила Максимова.

Бойовики "ДНР" згвалтували до смерті 14-річну дівчинку і обезголовили її матір

Скріншот сторінки в соцмережах

За її словами, проросійські найманці почали їй погрожувати.

"Мені погрожували сьогодні... якщо зі мною щось трапиться - не дайте зам'яти цю історію", - попередила жінка.

За інформацією одного з сепаратистських сайтів, в Єнакієвому було виявлено тіло Максимової без голови. Однак через час новина з сайту зникла.

"Жінка, Вікторія Максимова, зникла 1 березня. За словами її подруги, вона повинна була виїхати в Росію, але перестала відповідати на дзвінки. 2 березня подруга знайшла новину про обезголовлену", - йдеться в повідомленні.

"Я знайшла на Донецькому сайті інформацію про знайдений труп жінки під Єнакієво. Фото дуже на Віку схоже, і фігура її та речі у неї такі були. Але чомусь посилання вже не активні. Сайт офіційний "ДАН"! Може знову зам'яти хочуть? " - пише подруга Максимової.

Бойовики "ДНР" згвалтували до смерті 14-річну дівчинку і обезголовили її матір

Скріншот сайту

Але достовірно нічого неможливо зараз з'ясувати. Всі злочини приховуються, тим більше, якщо мова йде про згвалтування найманцями.

До речі, днями бойовики саме з цього 9-го окремого полку морської піхоти в п'яному угарі спробували прорвати позиції українських морських піхотинців. Але, один з групи загинув, а двоє, кинувши зброю, втекли.