ua en ru

Бойовики "ДНР" погрожують відібрати храми УПЦ КП на окупованій території Донбасу

Бойовики "ДНР" погрожують відібрати храми УПЦ КП на окупованій території Донбасу Фото: архієпископ Донецький Сергій з воїнами АТО (facebook.com/pg/Донецька-єпархія-УПЦ-КП)

Ті самі відчувають утиски віруючі та священики УГКЦ

У мережі повідомили, що бойовики "ДНР" загрожують віруючим і священикам Української православної церкви Київського патріархату відібрати храми на окупованій території Донецької області. Про це повідомив архієпископ Донецький і Маріупольський УПЦ КП Сергій під час молитовного сніданку" з головою облдержадміністрації Павлом Жебрівським, передає прес-служба Донецької ОДА.

Архієпископ Сергій розповів про порушення прав віруючих на тимчасово окупованій території з боку окупаційних "влади".

За його словами, на тимчасово окупованій території залишилося 36 парафій УПЦ КП, і окупанти вимагають їх перереєструвати за так званим законами так званої республіки, інакше погрожують забрати храми і видворити священиків.

Повідомляється, що ті самі відчувають утиски віруючі та священики греко-католицької церкви. Так, єпископу Степану, екзарха Донецького екзархату УГКЦ не дали навіть в'їхати на тимчасово окуповану територію, щоб здійснити молитву разом зі своїми вірними.

Бойовики "ДНР" погрожують відібрати храми УПЦ КП на окупованій території Донбасу

Фото dn.gov.ua

Раніше протоієрей УПЦ КП пояснив, чому вбивство на війні не є гріхом. За словами священика, головні християнські заповіді "не убий" і "любові до ворогів" на фронті набувають зовсім іншого значення.

Він закликав українців розуміти, що "Бог дав нам Україну, дав життя і право захищати себе і сім'ю".

Що ви не знали про Чорнобильську катастрофу: (відео: styler.rbc.ua)