ru ua

"Хвора людина": лікарі повідомили жахливі деталі про матір, яка зарубала сокирою дочку

"Хвора людина": лікарі повідомили жахливі деталі про матір, яка зарубала сокирою дочку Фото pixabay.com

Лікарі стверджують, що трагедія в родині Добродій сталася не "на голому місці"

Олена Добробий, яка вбила власну 12-річну доньку, була психічно хворий. Про це повідомляє "Обозреватель" з посиланням на заяву лікарів Кропивницького обласного онкодиспансеру, де жінка працювала анестезіологом.

"У Олени були проблеми з головним мозком, з-за чого вона отримала другу групу інвалідності. Її довго обстежували, так як не могли поставити діагноз, потім протягом півроку вона лікувалася", - кажуть медпрацівники.

За їх словами, трагедія в родині Добродій сталася не "на голому місці".

"Олена була хворою людиною", - вважають лікарі.

Вони також уточнили, що Олена Добродій звільнилася з онкодиспансеру у вересні нинішнього року.

"Хвора людина": лікарі повідомили жахливі деталі про матір, яка зарубала сокирою дочку

Фото: Олена Добродій (соцмережі)

Нагадаємо, що зниклу 12-річну Катерину Добродій з Кіровоградської області знайшли мертвою у вівторок, 12 грудня. 12-річна Катерина Добродій пропала в п'ятницю, 8 грудня. До її пошуків крім родичів і співробітників правоохоронних органів долучилися волонтери і місцеві жителі.

В її вбивстві підозрюють мати.

Тіло дівчинки знайшли в п'яти кілометрах від дому з численними пораненнями. Ввечері на підставі зібраних доказів поліція затримала матір Катерини за підозрою у вбивстві.

За попередньою версією поліцейських, мати Катерини завдала удару дівчинці кухонним сокирою, а після відвезла доньку в лісосмугу. На камери відеоспостереження, встановлені на одній з автозаправних станцій, влучив момент заїзду автомобіля в ліс.

При цьому весь час поки Катю вважали зниклою, жінка зображала старанні пошуки дочки. Дівчинку, швидше за все, поховають у четвер, 14 грудня.