ru ua

"Великі ризики для життя": сестра Сенцова прокоментувала голодування брата

"Великі ризики для життя": сестра Сенцова прокоментувала голодування брата Фото: Олег Сенцов (youtube.сомІНФОРМАТОР)

Режисер вимагає звільнення українських політв'язнів в Росії

Сестра укладеного в РФ українського режисера Олега Сенцова прокоментувала рішення брата оголосити безстрокове голодування. Наталія Каплан зазначила, що це загрожує його життю, пише "Гордон".

"Для мене це стало новиною. Хоч ми з Олегом і переписувалися, про своє рішення він мені не говорив. Про це я дізналася буквально вчора від адвоката, який їздив до нього. Я знаю, що переконати Олега нереально. Якщо він так вирішив, то вже упреться, незважаючи ні на що. Хоча це відчайдушний крок, продиктований безсиллям що-небудь змінити. Чи спрацює це – я не знаю. Однак оптимізму у мене немає ніякого. Звичайно, я напишу Олегу все, що думаю про рішення розпочати голодування, але переконати його не вийде. Це просто марно", – зазначила Каплан.

Сестра Сенцова додала, що примусове годування режисера буде розцінено як катування

"Голодування – це дуже серйозно. Вона несе великі ризики для стану його здоров'я і життя. А примусове годування – це вже катування. Зараз ми обдумуємо, як нам діяти далі. Ми зробимо все можливе, виходячи із нових обставин. Нам потрібна нова стратегія дій. Але сформувати її за три хвилини неможливо", – підсумувала Наталія Каплан.

Нагадаємо, що Сенцов оголосив безстрокове голодування.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією