ru ua

Боротьба за виживання: в окупованому Донецьку люди міняють речі на продукти

Боротьба за виживання: в окупованому Донецьку люди міняють речі на продукти Колаж (РБК-Україна)

Люди намагаються вижити всіма можливими способами

В окупованому Донецьку людям не вистачає продуктів харчування, тому вони змушені міняти на них непродовольчі товари. Місцеві жителі виживають як можуть.

Одним із способів отримати продукти є обмін непродовольчих товарів на харчування, часто – на дитяче. З 2014 року кількість таких оголошень не зменшилося, а скоріше збільшилося. Що наочно демонструє "якість життя" у так званих "республіках". Про це повідомляє "Сегодня".

На дитяче харчування, памперси, цукор, масло міняють все що є – як залежалі радянські книжки і старі сервізи, так і модну біжутерію, годинники, одяг.

"Так, віддаю все що є, щоб дитина отримувала вітаміни хоча б з баночок з пюрешками та солодощі. Купити не можу – немає грошей, живу на допомогу", – розповіла одна з мешканок Донецька, яка виставила на сайті оголошення про обмін.

"Раніше я отримувала дитячу гуманітарку, великий такий пакет з кашами, маслом, пряниками, але ось уже скоро рік, як її немає і годувати дитину нормально і збалансовано у мене не виходить. За іншою гуманітарці, російської, виявилося, що мене не внесли в списки і ніби як не належить нам з дитиною нічого. Доводиться обмінювати речі і виставляти на продаж. Або жебрати по вулиці, але це страшна думка, я її жену від себе", - продовжила дончанка.

Цікаво, що на цукерки українського виробництва "Труфальє" можна виміняти дитячу іграшку.

Боротьба за виживання: в окупованому Донецьку люди міняють речі на продуктиБоротьба за виживання: в окупованому Донецьку люди міняють речі на продукти

Боротьба за виживання: в окупованому Донецьку люди міняють речі на продукти

Скріншот (olx.ua)

Як раніше повідомлялося, переселенці з Донбасу створюють яскраві костюми трансформерів.