ua en ru

В боротьбі за життя: онкохворому бійцеві АТО потрібна термінова допомога

В боротьбі за життя: онкохворому бійцеві АТО потрібна термінова допомога Фото: Василь Романчич (report.if.ua)

В кінці липня Василь Романчич демобілізувався, місяць побув удома і знову вирішив йти служити. Але на медкомісії дізнався про страшну хворобу

54-річний боєць АТО Василь Романчич з Івано-Франківської області, який ще 7 лютого 2015 року призвали добровольцем на фронт, хворіє на рак третьої стадії і потребує допомоги.

Як розповів сам Василь виданню "Репортер", на Донеччині, переважно поблизу Маріуполя і Мар'їнки, він служив механіком-водієм самохідної артилерійської установки "Гвоздика".

За словами чоловіка, про хвороби дізнався на медкомісії.

"Прийшов до ЛОРа, а той запідозрив онкологію. Після обстеження діагноз підтвердився: рак, третя стадія. На війні ніколи на здоров'я не скаржився, жодного разу в санчастині не був. Єдине - раз стукнуло по голові. Ми тоді якраз колоною під Маріуполь їхали. Задня машина врізалася в мою - удар був такої сили, що навіть броню пробило", - розповів Василь.

Зараз чоловік проходить променеву терапію. Попереду ще десять. Після цих процедур повинні його на три тижні відпустити додому, щоб все зажило. Але боєць не дуже цьому радий, адже вдома його ніхто не чекає.

"Мені нікуди повертатися. Мені ніде жити. Розлучився з дружиною і все залишив їй. Сім років тому поховав доньку. Вона загинула в автокатастрофі. І все якось так... Розвалилося, втратило сенс", - з сумом сказав Василь.

Попереду у військового ще довгий лікування, а коштів вже нема. І можна сподіватися лише на допомогу небайдужих людей.

Картка ПриватБанку - 5168 7572 0113 9658, Романчич Василь Іванович.

До речі, мама 26-річного бійця АТО просить допомогти повернути синові слух.