Борис Акунін закликав ввести добровільний "податок на свободу"

Борис Акунін закликав ввести добровільний "податок на свободу"
Фото: Борис Акунін

Письменник дав свою оцінку подіям, які зараз відбуваються в Росії

Відомий російський письменник Борис Акунін прокоментував події, які відбуваються на його батьківщині. На своїй сторінці Facebook він закликав ввести добровільний "податок на свободу" для допомоги затриманим учасникам протестів в РФ.

"Відчуваю таке ж почуття, як багато, хто виїхавши за кордон через суспільну апатію і відсутність "реакції на реакцію". Сьогодні я вперше з 2014 року, пошкодував, що я не на батьківщині. Нарешті щось живе, незаунывное — і молоде. І не тільки в Москві. Навпаки, головні події, як мені здається, відбулися в інших містах, насамперед в Пітері", — зазначає Акунін.

Також письменник додає у своєму мікроблозі, що по всій країні затримані сотні людей.

"Зараз суди почнуть карати їх великими штрафами. А там, судячи по зйомці, багато зовсім молодих хлопців, студентів. Чи можна створити якийсь суспільний гаманець для виплати цього податку на свободу"? Якщо когось заарештують і для постійної допомоги. Упевнений, що багато взяли участь у цій акції солідарності", — підкреслив громадський діяч.

Тим часом, правозахисники заявляють про 700 затриманих на мітингу у Москві.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся