ua en ru

Бійці ВСУ показали "пейзаж" авдіївської промзони з розбитими танками росіян

Бійці ВСУ показали "пейзаж" авдіївської промзони з розбитими танками росіян Фото: Розбитий танк ДНР (voicesevas.ru)

Завдяки квадрокоптеру поле бою під Донецьком вдалося побачити з висоти пташиного польоту

На позиціях російських найманців у зоні АТО виявили розбиті танки. Про це у Facebook повідомив журналист Юрій Бутусов. Фото бійця АТО Масі Найєма, зроблене з безпілотника, виявилися унікальними – з такого ракурсу авдіївскую промзону побачити ще не вдавалося.

"122-й батальйон 81-ї десантно-штурмової бригади тримає одну з найбільш гарячих точок фронту - авдіївскую промзону, поруч з ясинуватської розв'язкою. На цій невеликій площі вже півроку йдуть запеклі бої на ближній дистанції, постійні обстріли", - прокоментував журналіст.

За його словами, на світлинах позиції противника, де видніються рештки двох розбитих танків.

Аэроразведка ВСУ

Фото: Авдіївская промзона - аеророзвыдка (Масі Найєм)

"Вони давно проіржавіли, стоять не перший місяць. За версією Масі, який на промзоні кілька місяців, ці залишки можуть бути результатом бойової роботи або його 122-го батальйону, або 58-ї мотопіхотної бригади, яка разом з підрозділом Української добровольчої армії зайняла промзону на початку року. За даними противника з відкритих джерел, в промзоні воює проти нас 100-я бригада республіканської гвардії "ДНР", в якій є велика кількість російських найманців. Поки точна ідентифікація цього заліза ускладнена", - заявив Бутусов.

Сам Масі Найєм заявив, що "до цього дня фото цих танків ні в кого не було".

До речі, штаб АТО видав бійцям бажаного "бойового коня".